Obrazy v nichž jsou ukryté kódy a energie různého charakteru.
Některé jsou aktivační, jiné harmonizační a jiné zase odemykají podvědomí a pracují na našich blocích. Ať už na úrovni rodové linie, minulých životů nebo toho současného.
V obraze je ukryta energie, která s vámi bude průběžně pracovat v podstatě celý život.
Maluji vždy po napojení na budoucího majitele, takže pokud vás obraz zavolá může být pro vás. Nakonec se, ale stejně vždy dostane přesně tam kam má.
Může to být i dar, kdy na “napojení” se na obdarovaného pocítíte, že to je přesně pro něj…. Obrazy je možné objednat i přímo na míru. Tím myslím, že se na dotyčného napojím a obraz bude řešit aktuální téma, které si duše žádá zpracovat. Je možné si objednat i obraz jako ochranu prostoru ve kterém žijeme, pracujeme nebo jako jeho očištění. Kdy bude neustále pracovat s nově příchozími energiemi a situacemi, či lidmi.
Ne na všech obrazech jsou vždy kódy namalované, někdy je obraz sám o sobě jeden velký kód. Ale úplně pokaždé energetické kódy obsahuje, ať viditelné či skryté…
Většina obrazů, vlastně všechny, jsou abstraktní, neboť energii nelze konkrétně uchopit a je stále v pohybu… 🙏🏻
Energetický obraz je investice do sebe, do své “budoucnosti”, protože pracuje v přítomnosti s minulostí a vzhledem k tomu, že všechno se děje právě teď, tak kdy jindy…? 🙏🏻