Kód na přechod do Nového karmického cyklu.

 

Když jsem se před měsícem napojovala na tento přechod, ukázala se mi červená barva. Vzhledem k tomu, že těsně před tím byl portál 4.4 úzce spojen s barvou modrou, jsem tomu až tak nevěnovala pozornost.

Nechtěla jsem si tady z toho dělat omalovánky…

Avšak díky přibývajícím úkazům na obloze, kde červená až rudá kouzlí pomalu každé ráno a krvavý měsíc byl tak krvavý, že by se za něj nestyděla bloody Mary, jsem se na tu barvičku podívala více z blízka.

Ta červená barva jenž se nám tak krásně teď všude ukazuje, v podstatě přenastavuje “kulisy”. Její energie rozvibrovává vše na planetě a mění strukturu, jak bytostí, tak planety jako takové.

Do určité míry samozřejmě. Každá barva obsahuje určitou vibraci a pokrývá určité energetické spektrum, díky kterému pak na energetické úrovni může docházet k přenastavení či léčení. Červená je však jediná barva, jenž obsahuje všechny barvy. Jsou v ní tudíž obsažena všechna energetická spektra.

 

K přenastavení tedy dochází najednou a úplně na všech úrovních!!

Nic nezůstane stejné, vše bude postupně změněno. Zároveň i naše kořenová čakra má barvu červenou a i to s tím úzce souvisí. Tato čakra je o čistém bytí a spojuje nás s hmotným světem.

Převádí vesmírné energie na tělesně-pozemskou rovinu a zároveň proudí touto čakrou energie Země do našeho energetického systému.

Jsme svědky přerodu něčeho, co se děje jednou za 2000 let a během pár desítek let skončí život na Zemi tak, jak ho známe…

Ti co mě sledují, tak ví, že i mě červená přišla nedávno do života a to v podobě totálně spáleného krku. U mě naprosto neobvyklé a celá situace, i jak se to přihodilo (pár minut na slunku) byla zvláštní. Teprve dnes jsem dobrala antibiotika, protože za spáleným krkem, následovala angína jak bič i přesto, že od dvou let nemám krční mandle. Když vesmír chce, tak si cestu najde – třeba přes mandly na kořeni jazyka, o které asi málokdo ví. Vše souviselo s 5. čakrou a jejím čištěním – jak jinak, že….?

No čistíme se a přenastavujeme všichni a vypadá to, že přežije asi jen Robinson s Pátkem, nebo já nevím…

Každopádně “vesmír” mi pro nás všechny seslal “dáreček” v podobě kódu. Je na usnadnění přechodu do Nového cyklu a na každého bude působit jinak. Každý si řeší to své a kód, byť je univerzální – bude pomáhat každému jinak, prostě s tím, s čím je potřeba.

Oproti jindy je zde, ale změna…

Na kód se naciťte a nahrajte si ho do sebe. Při meditaci, vizualizací, jakkoliv. Nebojte se toho, vůbec…!

 

Bylo mi řečeno, že se to povede každému. Nicméně je na čase, aby ti, co jsou zde, začali více pracovat se svými energiemi a neciťování na energetický kód může být hezký začátek….

 

Přeji krásný čas. 

P.s. uvědomujete si vůbec, čeho jsem teď součástí?